02188805279

دفتـر مرکزی ایران -تهـران

09196056862

مشــــــاوره و کارشـناســــی

09195409593

مشــــاور و پشتیبــان فنــــی

دایاگـــــــروپ اینترنشنال
ســــازمان همکــــاری هــای بیـــن المللــــی

دایاگـــــــروپ اینترنشنال
ســــازمان همکــــاری هــای بیـــن المللــــی

دایــاگـــروپ 

سازمان همکاری های بین المللیِ آموزشی، تحصیلی ، حقوقی، مهاجرتی، مسافرتی ، سلامت و گردشگری

 گروه مهاجرتی دایاگروپ ، تحقیقات و فناوری حاصل تلاش های بی وقفه یک تیم فعال و یک اندیشه ی آرمان گرایانه در صنعت مهاجرت و اعزام دانشجو میباشد.
این مجموعه طی سابقه موفق تا به امروز توانسته نمایندگی تعداد بسیاری از کالج ها و دانشگاه های بین المللی در ایران را از آن خود نماید. دایاگــروپ افتخار دارد با همکاری تیم مجربی از کارشناسان و وکلا، تعداد کثیری از پرونده های موفق در زمینه تحصیلات و مهاجرت به سراسر دنیا را داشته باشد که بزرگترین حوزه های فعالیتی این مجموعه کشورهایی همچون کانادا ، استرالیا ، مالزی ، ایتالیا ، هلند ، آلمان و … می باشد.

ویزای تحصیلی

اخذ ویزای تحصیلی در سراسر جهان

ویزای توریستی

اخذ ویزای توریستی و گردشگری سراسر دنیا

ویزای کاری

اخذ ویزای کاری در کشورهای پیشرفته ی جهان

ویزای سرمایه گذاری

اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا

در مسیر اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت ابهامات و شایعات بسیاری وجود دارد که ندانستن هرکدام می‌تواند هزینه و زمان شما را تلف کند. شاید یک باور غلط در مورد این مسیر شما را از موفقیت دور کند و بالعکس مشاوره با افراد متخصص این حوزه می‌تواند شما را آگاه سازد و در مسیر موفقیت یاری رساند؛ مشاوره‌ای که تماماً بر اساس رزومه شما و سؤالات شما باشد.

چندین سال است که متخصصان گروه مهاجرتی دایا (متشکل از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های آمریکا، کانادا، اروپا و مالزی و … که تماماً به مشکلات این مسیر آگاه هستند.) با همکاری موسسه حقوق و داوری بین المللی دیدبان منشور عدالت ، با توجه به پیچیدگی‌های مسیر اخذ پذیرش، اقدام به برگزاری همایش ها، کارگاه ها و مشاوره‌های خصوصی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای مختلف کرده است.

در مشاوره‌های خصوصی، پس از اطلاع از جزئیات رزومه و وضعیت تحصیلی فرد، اقدام به ارائه راهکارها و گزینه های مناسب برای اپلای به آن فرد می شود. با این کار، نه تنها شانس اخذ پذیرش افزایش می یابد، بلکه کشور هدف و دانشگاه مورد نظر وی نیز مورد بررسی دقیق و موشکافانه قرار می گیرد و اطلاعات لازم برای اقدام به موقع و مناسب جهت اخذ بورسیه به وی ارائه می شود. در نظر داشته باشید که این بخش از مشاوره خصوصی به‌صورت فردی انجام می‌شود.

تمامی مراحل اخذ پذیرش با توجه به رزومه هر فرد، توصیف می‌شود و در صورت وجود ابهامی از طرف شما، این گروه اقدام به ارائه جزئی‌ترین اطلاعات ممکن می‌کند تا نهایت آگاهی را برای شما به ارمغان آورد.

مجله دایاگروپ اینترنشنال