02188805279

دفتـر مرکزی ایران -تهـران

09196056862

مشــــــاوره و کارشـناســــی

09195409593

مشــــاور و پشتیبــان فنــــی

جستجو

دایاگـــــــروپ اینترنشنال
ســــازمان همکــــاری هــای بیـــن المللــــی

دایاگـــــــروپ اینترنشنال
ســــازمان همکــــاری هــای بیـــن المللــــی

درباره اریکن کالج

اریکن کالج یک کالج اینترنشنال خانوادگی سی و یکساله هست که از زبان و ایلتس شروع کرده و یکی از قدیمی ترین ها و موفق تر هاست در آموزش زبان و ایلتس در دنیا

کالج اریکان عضو گروه بزرگ آموزشی اریکن است، یک ارائه دهنده آموزش جامع برنده جایزه برترین موسسه آموزشی دنیا از سال 2016 تا 2019. 
از زمان تأسیس در سال 1990 ، گروه آموزش اریکان به بیش از 200000 دانش آموز در کسب مدارک عالی ، مهارت های زبان و زندگی کمک کرده است.
امروز ، کالج اریکان مجموعه ای از برنامه های عالی را برای پاسخگویی به خواسته های دنیای تجارت مدرن رقابتی ارائه می دهد. برنامه های ما فارغ التحصیلانی را تولید می کند که از مهارت های لازم برای ایجاد مطلوب و ضروری توسط کارفرمایان صنایع مربوطه برخوردار باشند.

اریکن کالج یک کالج اینترنشنال خانوادگی سی و یکساله هست که از زبان و ایلتس شروع کرده و یکی از قدیمی ترین ها و موفق تر هاست در آموزش زبان و ایلتس در دنیا است . این کالج با شعار YES I CAN شناخته و معروف شده هست

بنیانگذار اریکن کالج اقای داتو اریک هستند که یک فرد چینی هستن ،داتو اریک برنامه خاص Success program را طراحی و برای دانشجویان خود در کنار تحصيل انها بسیار موفق اجرا کرده ، هدف این مرد موفق از اجرای این برنامه این است که افرادی بعنوان تاپ لیدر برای جهان پرورش دهد. این برنامه اموزشی باعث میشود که یک فرد علاوه بر تحصیل در همه سطوح مختلف زندگی فردی و اجتماعي خود عالی بدرخشد.

اریکن کالج از سال 2016 تا 2019 بعنوان کالج رتبه اول در بین کالج های هم سایز خودش شناخته شده و در سال 2019 امتیاز کالج پنج ستاره را از خود کرد.

داستانی موفقیت های اریکن کالج

  • کالج اریکن در سال 1990 تأسیس شد.
  • دفتر مرکزی کالج واقع در مرکز شهر کوالالامپور.
  • کالج مجاز دارای استاندارد جهانی ISO 9002.
  • بنیانگذار و رئیس انجمن برندینگ جهانی در مالزی است.
  • بیش از 20،000 دانشجو فارغ التحصیل می شوند.
  • با دانشجویانی بین المللی از بیش از 35 کشور جهان.
  • بیش از 30 مرکز آموزشی تخصصی تنها در سراسر مالزی در دسترس دانشجویان می باشد.
  • ثبت شده در کتاب رکورد های مالزی به عنوان بزرگترین کلاس های اموزشی زبان انگلیسی.

چشم انداز ما

ماموریت ما در کالج ارائه آموزش عالی دانشگاهی است که به سبک های یادگیری منحصر به فرد دانش آموز بپردازد. فکر مستقل را پرورش می دهد و باعث ایجاد شخصیت می شود که به آنها امکان می دهد از راه های معنی دار و مثبت به جوامع خود کمک کنند.

جمله ای از بنیانگذار کالج اریکن

آموزش گرانبهاترین چیزی است که می توان به کودکان هدیه داد.
تعلیم و تربیت آینده یک شخص را مشخص می کند – اینکه قرار است چه کسی باشد ، چگونه باشد و چگونه زندگی خود را ادامه دهد. بنابراین ، آموزش عالی ، مرحله نهایی آموزش رسمی ، مهمترین نقش در یان مسیر را دارد.
اریکن کالج جایی است که جوانان آمادگی نهایی خود را برای دنیای بزرگسالان کسب کرده و با اطمینان وارد این دنیا خواهند شد – دنیایی پر از فرصت ، اما پر از چالش های بسیار .
با این درک است که ما در کالج اریکان تلاش می کنیم آموزش عالی را الهام بخش ، عملی و مبتنی بر نتایج ارائه دهیم. ماموریت ما بسیار ساده است – رشد دادن فارغ التحصیلان متقاضی ، توانمند ، خلاق و جاه طلب. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که فارغ التحصیلان ما بهترین مطلق در رشته های انتخابی خود هستند. برای رسیدن به این هدف ، ما با دانشگاه های معتبر از سراسر جهان همکاری می کنیم تا مسیرهای بین المللی جامعی را به دانشجویان خود ارائه دهیم. ما همچنین با کارفرمایان ، هم به صورت محلی و هم خارج از کشور همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که دانشجویان ما پس از فارغ التحصیلی به فرصت های شغلی با کیفیت و عالی دسترسی پیدا می کنند. از همه مهمتر ، ما یک مفهوم عالی با مضمون موفقیت را پیشگام کرده ایم ، اولین مفهوم در نوع خود در آسیا است. ما یک برنامه جامع با مدت زمان 2 سال – به نام برنامه موفقیت اریکن – ایجاد کرده ایم. این برنامه فارغ از رشته هایی که در حال حاضر دنبال می کنند برای همه دانشجویان اریکن اجباری است.
منطق ما ساده است – ویژگی ها و استراتژی های موفقیت جهانی هستند. دانش فنی و بینشی صحیح در یک صنعت همراه با استراتژی های موفقیت و تفکر ، فرمول پیروزی برای فارغ التحصیلان حرفه ای ما است. من صمیمانه امیدوارم که شما انتخاب کنید که این سفر هیجان انگیز آکادمیک را با کالج اریکن آغاز کنید. ما هیجان زده ایم که می توانیم نقش خود را در کمک به شما برای دستیابی به آنچه که برای رسیدن به موفقیت در ذهن خود تعیین کرده اید بازی کنیم. بله، تو میتونی !!

DATUK ERIC CHONG

داتوک اریک چونگ یک کارآفرین ، آموزش دهنده ، نویسنده و مربی موفقیت شناخته شده است. داتوک اریک معروف به یک جمله است که در مورد موفقیت خود می گوید " اگر اریک می تواند ، شما هم می توانید " ، او به نمادی برای یادگیری ، خود انگیزش و تلاش برای تعالی تبدیل شده است.
وی بنیانگذار و مدیر عامل گروه آموزشی اریکن است ، یک ارائه دهنده آموزش جامع که در سال 1990 آغاز به کار کرده است و همچنین رئیس انجمن تبلیغات و بازاریابی مالزی است.
DIAGroup International
DIAGroup International
DIAGroup International
DIAGroup International
DIAGroup International
DIAGroup International

مجله دایاگروپ اینترنشنال

DIAGroup International
DIAGroup International