02188805279

دفتـر مرکزی ایران -تهـران

09196056862

مشــــــاوره و کارشـناســــی

09195409593

مشــــاور و پشتیبــان فنــــی

دایاگـــــــروپ اینترنشنال
ســــازمان همکــــاری هــای بیـــن المللــــی

دایاگـــــــروپ اینترنشنال
ســــازمان همکــــاری هــای بیـــن المللــــی

حقوق معنوی مطالب

تمامی مطالب درج شده در وبسایت “وب سایت دایاگروپ”، اعم از محتوای متنی، صوتی، عکس‌ها و ویدئو‌ها توسط سازمان “دایاگروپ اینترنشنال” تهیه شده است. بخش زیادی از محتوای وبسایت به صورت رایگان در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد و برخی از محتوای ویدئویی در قالب آموزش‌های جامع و کاربردی مهاجرت، موفقیت و زبان برای متقاضیان قابل خریداری است. تمامی حقوق استفاده از محتوای “وب سایت دایاگروپ” و مالکیت معنوی آن متعلق به سازمان “دایاگروپ اینترنشنال” می‌باشد و هر گونه استفاده توسط سایرین قانونا و شرعا مجاز نمی باشد.

محتوای ارائه شده در این وبسایت دایاگروپ اینترنشنال از طریق مشورت با وکلا در کشورهای مختلف مراکز اطلاع رسانی رسمی، ادارات مهاجرت تهیه شده است. سازمان “دایاگروپ اینترنشنال” در زمینه روش‌های معرفی شده در تمامی کشورها خدمات ندارد و برای کسب اطلاعات از خدمات ما با مشاورین و کارشناسان سازمان تماس بگیرید.

همچنین سازمان “دایاگروپ اینترنشنال” در هیچ زمینه‌ای در خصوص پناهندگی خدمات ندارد و این روش را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کند. مطالب ارائه شده در این زمینه به جهت آگاهی بخشی از خطرات و معایب این روش می‌باشد.

دایاگروپ اینترنشنال به عنوان یک سازمان همکاری های بین المللی معتبر و متخصص در زمینه ارائه خدمات تحصیلی و آموزشی به افراد مختلف، وب‌سایتی تحت عنوان “وب‌سایت دایاگروپ” را راه‌اندازی کرده است. این وب‌سایت منبعی جامع و کامل برای افرادی است که به دنبال اطلاعات و راهنمایی در زمینه‌های مختلف هستند. 

حریم خصوصی اطلاعات کاربران

دایاگروپ اینترنشنال، با احترام به حریم شخصی کاربران توجه می‌کند. این سازمان به منظور انجام امور درخواستی و استفاده از امکانات وب‌سایت و همچنین ثبت دیدگاه، از کاربران خواسته می‌شود تا اطلاعات شخصی خود را ارائه دهند. این اطلاعات جهت ارائه خدمات صحیح و امن به کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس از انجام امور، تمامی اطلاعات کاربران حذف می‌شوند. همچنین ارائه این اطلاعات به عنوان معتبر بودن و صحت آنها در سیستم دایاگروپ اینترنشنال در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که این اطلاعات به درستی و یا کامل وارد نشده باشند، سیستم دایاگروپ اینترنشنال می‌تواند از کاربران درخواست اصلاح اطلاعات نماید.

این سازمان به احترام به حریم شخصی کاربران، به حفاظت از اطلاعات شخصی آنها متعهد است و در این راستا، تکنولوژی‌های مورد نیاز برای افزایش امنیت استفاده از وب‌سایت را توسعه می‌دهد.

تنها منبع رسمی برای ارتباط با کاربران در سامانه دایاگروپ اینترنشنال، وب‌سایت رسمی این سازمان می‌باشد. این سازمان به جز ارسال پیامک و ایمیل از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در وب‌سایت برای تماس با کاربران استفاده نمی‌کند. دایاگروپ اینترنشنال هیچ‌گونه وب‌سایت دیگری با آدرس‌های مختلف و همچنین وبلاگ و شناسه در برنامه‌های گفتگوی اینترنتی به جز آدرس‌های تلگرام و اینستاگرام با آیدی ندارد و غیر از این روش‌ها، از روش دیگری برای تماس با کاربران استفاده نمی‌کند. برای برقراری ارتباط، کاربران باید از آدرس‌های مشخص شده در بخش “تماس با ما” استفاده کنند.

لازم به ذکر است که شماره موبایلی که در وب‌سایت وارد می‌شود، صرفاً برای ارسال پیامک‌های تایید شماره و احراز هویت، یادآوری نقص‌ها، واریز و پیامک‌های خدماتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به هیچ منظور دیگری استفاده نمی‌شود.

توجه داشته باشید که شماره 10000009999 تنها شماره‌ای است که دایاگروپ اینترنشنال برای ارسال پیامک به کاربران و مشتریان خود استفاده می‌کند. بنابراین، ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دایاگروپ اینترنشنال با شماره دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام این سازمان محسوب می‌شود. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً موارد را به پست الکترونیکی اطلاع دهید یا با تلفن مجموعه تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است که طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای در ایران، هر گونه کپی‌برداری و سوءاستفاده از مطالب وب‌سایت ممنوع بوده و قابل شکایت و پیگیری از طریق مراجع قانونی است.

استفاده از خدمات دایاگروپ اینترنشنال

سامانه دایاگروپ اینترنشنال با دامنه diagroup.ir در حال بهره‌برداری است. این سامانه برای درخواست‌های ثبت نام، استعلام و انجام امور مختلف از سامانه‌های مشابه پیروی نکرده و دایاگروپ اینترنشنال کاملا مستقل بوده و وابسته به هیچ ارگان ، سازمان یا شرکتی نمی باشد.

نام‌ها، سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مشابه با پسوند و پیشوند دیگر نیز جعل و سوء استفاده از نام دایاگروپ اینترنشنال هستند و هیچ ارتباطی با این سامانه ندارند.

در سامانه دایاگروپ اینترنشنال، مشخصات، آدرس و تاییدیه‌های مجموعه به‌وضوح در سامانه درج شده و متقاضیان می‌توانند هویت سازمان دایاگروپ اینترنشنال را مشاهده کنند.

ورود به وب‌سایت دایاگروپ اینترنشنال تنها از طریق پروفایل شخصی امکان‌پذیر است و به معنای آگاهی از شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات دایاگروپ اینترنشنال است. توجه داشته باشید که هر درخواستی که ثبت می‌شود به معنای پذیرش کامل کلیه شرایط و قوانین اعلام‌شده توسط دایاگروپ اینترنشنال می‌باشد. لازم به ذکر است که شرایط و قوانین مندرج در این سامانه جایگزین تمامی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

تمامی خدمات و کالاهای وب‌سایت دایاگروپ اینترنشنال ، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

پس از اتمام فرآیند ثبت‌نام، مشخصات ارسالی مشتریان اعم از شماره پاسپورت، تلفن همراه و… تا زمانی قابل تغییر خواهد بود که ثبت نهایی صورت نگرفته باشد. بنابراین در هنگام تکمیل فرم‌ها باید دقت کرد تا مشخصات به‌صورت صحیح ثبت شوند. در غیر این صورت و پس از ثبت نهایی، سامانه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تصحیح و ویرایش موارد درج‌شده توسط مشتری نخواهد داشت و این امکان شدنی نخواهد بود.

شماره‌های پشتیبانی و مرکز تماس دایاگروپ اینترنشنال به‌وضوح در وب سایت دایاگروپ اینترنشنال درج شده و متقاضیان می‌توانند با این شماره‌ها تماس بگیرند.

مجله دایاگروپ اینترنشنال