02188805279

دفتـر مرکزی ایران -تهـران

09196056862

مشــــــاوره و کارشـناســــی

09195409593

مشــــاور و پشتیبــان فنــــی

جستجو

دایاگـــــــروپ اینترنشنال
ســــازمان همکــــاری هــای بیـــن المللــــی

دایاگـــــــروپ اینترنشنال
ســــازمان همکــــاری هــای بیـــن المللــــی

پس از گرفتن مشاوره‌های آنلاین، اکنون نوبت به نشست‌های تخصصی و مشاوره‌های حضوری می‌رسد. برای تحقق پذیرش تضمینی مراحل زیر طی می‌شود:

  • تنظیم قرارداد
  • نوشتن رزومه و انگیزه‌نامه شخصی‌سازی شده
  • نشست بررسی گزینه‌های موجود پیش از اقدام
  • تایید و انتخاب بهترین پیشنهاد
  • اعتبارسنجی و جمع‌آوری مدارک
  • اخذ پذیرش دانشگاه به صورت تضمینی

پس از جلسات مشاوره، لیستی از دانشگاه‌های مناسب تهیه و در اختیارتان قرار داده می‌شود. شما هم دانشگاه‌های مورد علاقه خود را انتخاب و ما برای اخذ پذیرش تمام این دانشگاه‌ها به‌طور همزمان اقدام می‌کنیم. در صورت رد درخواست پذیرش تمام وجه دریافتی عودت داده می‌شود.
نمایندگی معتبرترین دانشگاه‌های جهان و سال‌ها اعزام دانشجو به این دانشگاه‌ها با مجوز مستقیم وزارت‌ علوم ایران، باعث شده است که مدعی تضمین اخذ پذیرش تحصیلی باشیم.

تنظیم قرار داد

با داشتن مجوز رسمی وزارت علوم که متن آن در سایت مهاجرتی دایا و همچنین در سایت وزارت علوم موجود می‌باشد، پیش از عقد قرارداد راه اعتماد و اطمینان را هموار کرده‌ایم و این قرارداد، تنها برای شناخت مسیر و اطمینان خاطر طرفین منعقد می‌شود. در این قرارداد نوع پرداخت، مواردی که ما تضمین می‌کنیم و دیگر شرایط همکاری ذکر خواهد شد.

جمع‌آوری و اعتبار سنجی مدارک

در این مرحله با اشرافی که بر مدارک مورد نیاز دانشگاه‌ها داریم، پرونده شما را بررسی و تکمیل می‌کنیم. مدارک علاوه بر کامل بودن باید طبقه‌بندی شده و معتبر نیز باشند، به همین دلیل همزمان با جمع‌آوری به اعتبارسنجی و طبقه‌بندی مدارک نیز می‌پردازیم

نشست بررسی و انتخاب بهترین گزینه

با دریافت مدارک و آشنایی با علایق و توانایی‌های شما بهترین گزینه‌ها را باهم بررسی می‌کنیم. با توجه به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‌اید Study plan شما را آماده و ارائه می‌کنیم. با استفاده از این نقشه دانشگاه‌هایی انتخاب می‌شوند و بطور همزمان برای اخذ پذیرش تحصیلی وارد مذاکره و نامه‌نگاری با این دانشگاه‌ها می‌شویم.

نگارش رزومه و انگیزه‌نامه

رزومه و انگیزه‌نامه در واقع شناسنامه شما برای سفارت و دانشگاه است. و بخش بزرگی از اخذ پذیرش تحصیلی شما در گرو نوشتن انگیزه‌نامه و رزومه است. انگیزه‌نامه تحصیلی شما باید با منطق، نگرش و نگارشی استاندارد نوشته شود. رزومه تحصیلی و انگیزه‌نامه در دفتر مهاجرتی دایا توسط افراد بومی و مسلط بر ادبیات و فرهنگ کشور مقصد تنظیم و نوشته می‌شود.

اخذ پذیرش دانشگاه

پیشنهادهایی که از دانشگاه‌های مختلف رسیده است را ارائه و با انتخاب شما برای اخذ پذیرش دانشگاه مورد نظر اقدام ‌می‌کنیم. شما را برای مصاحبه‌های تخصصی که برای هر دانشگاه متفاوت است- آماده می‌کنیم. اما موفقیت علمی و عملی شما در این آزمون‌ها برعهده‌ی خود شماست. شاید برخی از دانشگاه‌ها در مرحله‌ای،‌ مدارک بیشتری طلب کنند که جمع‌آوری مدارک تکمیلی منوط به همکاری شماست.

پرداخت شهریه دانشگاه

هر دانشگاه سیاست‌های مالی و روش‌های پرداخت شهریه‌ی مختص به خود را دارد. ما با اطلاع از  این سیاست‌ها بهترین روش‌های پرداخت را پیشنهاد می‌دهیم، اما توصیه‌ی دفتر مهاجرتی دایا برای افزایش حداکثری شانس ویزا، پرداخت شهریه‌ی سال اول به طور یکجاست. البته در صورت تمایل شما گروه مهاجرتی دایا، می‌تواند برای پرداخت اقساط با دانشگاه مقصد رایزنی کند.

DIAGroup International
DIAGroup International
DIAGroup International
DIAGroup International
DIAGroup International
DIAGroup International

مجله دایاگروپ اینترنشنال

DIAGroup International
DIAGroup International