02188805279

دفتـر مرکزی ایران -تهـران

09196056862

مشــــــاوره و کارشـناســــی

09195409593

مشــــاور و پشتیبــان فنــــی

دایاگـــــــروپ اینترنشنال
ســــازمان همکــــاری هــای بیـــن المللــــی

دایاگـــــــروپ اینترنشنال
ســــازمان همکــــاری هــای بیـــن المللــــی

درباره کالج اریکن بیشتر بدانید

گروه آمــوزشی اریکــن کالــج (  ERICAN College ) مرکز آموزشی با سابقه 31 ساله است و یکی از بزرگترین ارائه دهـندگان آموزش های جــامع و کاربردی در منطقه آسیا و برنده جایزه بهترین آموزشگاه های مالزی است.
این مرکز رشد و توسعه فردی، از زمان تاسیس در سال 1990 ، به بیش از 300000 دانش آموز کمک کرده است تا مدارک عالی، مهارت های زبان و مهارت های زندگی و کسب و کار را بدست آورند.
 این مرکز آموزشی و خدماتی، به عنوان یکی از برترین موسسات دانشگاهی آسیا، با رویکرد منحصر به فرد خود در زمینه آموزش و توسعه حرفه ای، هزاران فارغ التحصیل و رهبرانی برای آینده دنیا تربیت کرده است.

گروه آموزشی اریکن ارائه دهنده آموزش های جامع و بین المللی است ، برنده برترین جایزه آموزشی در کشور مالزی . از زمان تاسیس در سال ۱۹۹۰ ، به بیش از ۳۰۰۰۰۰ دانشجو کمک کرده است تا مدارک عالی ، مهارت های زبان و مهارت های زندگی را بدست آورند. کالج اریکن به عنوان یکی از برترین موسسات آموزشی آسیا ، با رویکرد منحصر به فرد خود در زمینه آموزش و توسعه حرفه ای ، هزاران فارغ التحصیل موفق تربیت نموده که امروز در مدارج و جایگاه های مطرحی مشغول به کار هستند. کالج اریکن از طریق مشارکت با دانشگاه های تحسین شده بین المللی ، انتخاب کاملی از برنامه های کارشناسی را برای متقاضیان خود ارائه می دهد.

تیم مشاوره اریکن نیز از تمام تجربیات خود در این زمینه استفاده کرده و بهترین انتخاب در مسیر ادامه تحصیل ، گسترش سطح توانمندی های فردی و تحصیلی را پیش روی شما قرار می‌دهد.

مشاوران ما در تلاش‌اند تا تمام سؤالات شما در این زمینه را پاسخ دهند. از این روی، همه روزه و به صورت رایگان در اختیار شما هستیم تا هیچ پرسش بی‌پاسخی در ذهن‌تان باقی نماند.

بهترین دانشکده رده متوسط مالزی

کالج اریکان توانست 500 کالج دیگر را شکست دهد و "جایزه بهترین کالج مالزی" را در سال 2016 دریافت نماید، که توسط معاون وزیر آموزش عالی مالزی ، دکتر مری یاپ به کالج اریکن اهدا شد.

همکــاری علمی دانشگاه بیــرمنگـــام

دریافت مدرک بین المللی از دانشگاه بیرمنگام انگلستان در رشته حسابداری Birmingham City University UK ، مدرک معتبر در سطح بین المللی و امکان گذراندن تمام مراحل تحصیل در مالزی یا سال آخر در انگستان.

دریافت همزمان دو مدرک معتبر

به غیر از دریافت دیپلم اریکان ، پس از فارغ التحصیلی یک مدرک معتبر از شریک علمی اریکن در انگلیس، کالج آکسفورد سیتی انگلستان به صورت همزمان دریافت خواهید کرد.

نرخ های مقرون به صرفه

بهترین دروه تحصیلات عالی ، مهیج ترین و کاملترین سبک زندگی دانشگاهی و استفاده از خوابگاه های کالج اریکن - همه با مقرون به صرفه ترین نرخ های ارائه شده در مالزی ، همه چیز به صورت حمایتی در اختیار شما است تا لذت ببرید.

شرکت در برنامه موفقیت اریکان

نحوه دستیابی به موفقیت را از پنل مربیان موفقیت اریکن خواهید آموخت - برخی از برجسته ترین نمادهای تجاری در منطقه از همکاران کالج اریکن هستند که پس از فارغ التحصیلی می توانید در هرکدام از آن ها مشغول به کار شوید.

دوره های آموزشی رایگان زبان انگلیسی

کالج اریکن آموزش زبان شما را از سطح مبتدی تا حرفه ای پشتیبانی میکند، در کلاسهای رایگان انگلیسی شرکت کنید تا مطمئن شوید زبان انگلیسی شما به اندازه کافی مهارت برای پاسخگویی به خواسته های دنیای واقعی را دارید.

برگزاری دوره های زبان یکساله با استانداردهای زبان کمبریج ، که بصورت هر روزه بمدت 4 الی 5 ساعت از روزهای دوشنبه تا جمعه (شنبه و یکشنبه تعطیل میباشد) اجرا میگردد، این برنامه می تواند بصورت آنلاین یا با حضور دانشجو در مالزی اجرا گردد. 

دانشجـــو به سطـــح Advance در زبــــان انگلـــیسی مـــیرسد و مــدرک فـارغ التحصیلی از کالج اریکن مورد تایید کمبریج را دریافت می کند.

فردی که دوره یکساله زبان را به اتمام میرساند در دوره سه ماهه ایلتس اریکن شرکت کرده و پس از موفق شدن در گرفتن نمره 7 ایلتس وارد دوره سه ماهه Teacher Training می شود و سپس آماده ورود به بازار کار در این حوزه تخصصی خواهد بود.

 این دوره به دانشجویان ایرانی علاقمند به تحصیل در رشته زبان پیشنهاد میگردد تا در مالزی در کالج اریکن ادامه تحصیل دهند.

دوره ویژه کودکان 7 سال به بالا بوده و در این دوره کودکان در کنار والدین میتوانند در کلاس آنلاین آموزش و والدین هم در کنار بچه ها رایگان آموزش را دریافت کنند. دوره دو روز در هفته شنبه (مدرس داتو اریک بنیانگذار اریکن کالج) و نماینده اریکن در ایران انجام میگردد.

در پایان دوره به شرکت کنندگان مدرک فارغ التحصیلی از مرکز زبان اریکن کالج کمبریج داده میشود.

اساتید در اریکن کالج ، هم بر اساس مهارت و هم بر اساس نگرش آنها به کسب و کار و تجارت روز دنیا انتخاب می شوند، اساتید همه آموزش دیده هستند. اساتید اریکن کالج نه تنها باید از سطح قوی توانایی زبان انگلیسی برخوردار باشند، بلکه باید نگرش مثبتی داشته باشند. تمام اساتید در اریکن کالج ، مسلط، آرام و حساس نسبت به نیازهای تک تک دانشجویان هستند. 

ما در اریکن کالج به داشتن بهترین اساتید شهرت داریم !!
اساتید ما تنها اساتید زبان نیستند ما پرورش دهنده استعداد های شما هستیم.

برنامه های ابتکاری و متنوع کالج زبان اریکن، جوانان مالزیایی 12 تا 20 سال را برای تمام موقعیت های زبانی که آنها در زندگی روزمره نیاز دارند، آماده می کند. این موقعیت ها شامل مسافرت، کار، مطالعه، گردهمایی های اجتماعی، و غیره می شود. این برنامه ها با دادن پایه در زمینه های زیر، به دانشجویان در استفاده از زبان انگلیسی به طور موثر و با اعتماد به نفس، کمک خواهد کرد:

برنامه آموزشی انگلیسی بین المللی
انگلیسی برای اهداف تجاری و تخصصی
زبان آموزان جوانان و کودکان
زبان های دیگر

اریکن کالج یک کالج اینترنشنال خانوادگی سی و یکساله هست که از زبان و ایلتس شروع کرده و یکی از قدیمی ترین ها و موفق تر هاست در آموزش زبان و ایلتس .
بنیانگذار اریکن کالج اقای داتو اریک هستند که یک فرد چینی است ،داتو اریک برنامه خاص Success program را طراحی و برای دانشجویان خود در کنار تحصيل آنها بسیار موفق اجرا کرده ، هدف این مرد موفق از اجرای این برنامه این است که افرادی بعنوان تاپ لیدر برای جهان پرورش دهد. این برنامه آموزشی باعث میشود که یک فرد علاوه بر تحصیل در همه سطوح مختلف زندگی فردی و اجتماعي خود عالی بدرخشد.

هم اکنون در ERICAN COLLEGE شروع کنید

لحظات زندگی را آسان و ارزان از دست ندهید
از هم اکنون روی فرزندان خود سرمایه گذاری کنید
ویژه نوروز 1400

مجله دایاگروپ اینترنشنال

اقامت