دایاگروپ
سازمان همکاری های بین المللی

گروه مهـــاجرتی دایــا
DIA Imigration Group

گروه مهاجرتی دایا ، با همکاری شرکت بین المللی دایامدگشت، مؤسسه بین المللی حقوقی و داوری دیدبان منشور عدالت و شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آسمان آبی روژانو و بهره گیری از کارشناسان و مشاورین مجرب و متخصص، با استفاده از بروزترین متدهای قانونی و حقوقی آماده ارایه مشاوره حقوقی در زمینه مهاجرت و تحصیل در سراسر دنیا و انجام تمامی امور مربوطه از طریق مجاری و مراجع قانونی و مجاز می باشد
کارشناسان و مشاورین گروه مهاجرتی دایا در دفاتر داخل و خارج از کشور با بروزترین اطلاعات مهاجرتی، اقامتی، گردشگری، اشتغال و تحصیل آماده ارایه مشاوره حقوقی به متقاضیان می باشند .

0 +

کشورهای زیر مجموعه

0 +

مراکز آموزشی فعال

0 +

سازمان های حقوقی

0 نفر

مشاوره انجام شده

0

صنایع طرف قرارداد

اطلاعــات مهــاجرتی کشـــورها

کسب اطلاعات دقیق و گام به گام از مراحل مهاجرت به کشور موردنظر شما

مالزی

کانادا

ترکیه

اوکراین

قبرس

آلمان

برزیل

مجارستان

انگلستان

آمریکا

گروه دایـــا بهتـــرین انتخــاب

ویژگی هایی که باعث شده گروه مهاجرتی دایا ، بهترین انتخاب برای مهاجرت باشد...

 • انعطاف پذیری

  تحصیلات خود را متناسب با راحتی خود انجام دهید. شما می توانید با سرعت خود ، در هر زمان و هر مکان ، بدون نیاز به فدا کردن کار یا علاقه شخصی خود ، تحصیل کنید و مهاجرت و اقامت خود را قطعی کنید

 • انتقال اعتبار

  با انتقال اعتبارات از تحصیلات قبلی ، مدت تحصیل خود را کوتاه کنید. مدرکی را که می خواهید با زمان و هزینه کمتری کسب کنید

 • آموزشهای حضوری

  این آموزشها به شما این فرصت را می دهد تا با مدرسان و همتایان خود ملاقات کنید تا درک بهتری از محتوای دوره خود پیدا کنید، هدف آموزشی های ما رشد همه جانبه شماست...

 • انجمن های آنلاین

  با استفاده از سیستم مدیریت یادگیری ما از طریق مباحثات آنلاین و همایش های زنده با مربیان و همتایان خود ارتباط برقرار کنید

چرا گروه مهاجرتی دایــا ؟

گروه مهاجرتی دایا با همکاری تیمی مجرب و دلسوز از وکلا و مشاوران تحصیلی توانسته سابقه درخشانی از خود در حوزه مهاجرت تحصیلی بجای بگذارد. مشاوران تحصیلی این مجموعه با استفاده از اطلاعات روز دنیا و ارتباط مستقیم با دانشگاه های بین المللی توانسته اند تا روند اخذ پذیرش دانشگاه های معتبر جهانی را برای متقاضیان خود سهولت بخشند.

مشاوره در خصوص اخذ پذیرش دانشگاه ها و ویزای تحصیلی به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار میگیرد تا متناسب با شرایط، توانمندی ها و علایق متقاضی بهترین پیشنهاد به وی ارائه گردد. پتانسیل بالای تیم اجرایی گروه مهاجرتی دایا باعث شده تا این اطمینان به مراجعین داده شود که پرونده آنها از ابتدای مسیر تا دریافت پذیرش یا اخذ ویزا همواره در حال پیگیری می‌باشد که این امر باعث شده مسیری روشن در انتظار متقاضیان باشد.

گروه مهاجرتی دایا دارای مجوز لازم از جمهوری اسلامی ایران می باشد و کلیه اقدامات صورت گرفته از جانب گروه مهاجرتی دایا به صورت قانونی بوده و در روند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی، هیچ مشکلی از جانب مسائل حقوقی برای متقاضی بوجود نخواهد آمد.

مسیر مهاجرت را برای شما کوتاه کردیم ...

تیم مشاوره تخصصی مهاجرت دایا 

مهاجرت تحصیلی ویژه به کــــانادا

برای اولین بار در ایران ، اقامت دائم کــانادا ، ویژه دانش آمــــوزان دبیرستانی ، همزمان با تحصیل

کانادا: کشور کانادا دارای استانداردهای بالای آموزشی در سطح دنیا می‌باشد. این کشور دارای ۵ دانشگاه معتبر جهانی به نام‌های تورنتو، مک گیل بریتیش کلمبیا، مونترال و دانشگاه آلبرتا می‌باشد که در رنکینگ دانشگاه های برتر جهان جایگاه ویژه ای دارند و بین دانشجویان بین المللی از محبوبیت زیادی برخوردارند.
یکی از مقاصد مهم دانشجویان بین المللی کشور کانادا است. این کشور که به عنوان بهشت مهاجرین شناخته شده است، تعداد زیادی از مراکز آموزشی مهم جهان را در خود گنجانده است. مدارس، کالج ها و دانشگاه های زیادی با بالاترین کیفیت در این کشور وجود دارند که دانشجویان بین المللی زیادی از سراسر جهان برای تحصیل در کانادا و شرکت در دوره های آموزشی به این کشور مهاجرت میکنند.

مهاجرت به کشور آلمان از طریق مجارستان

یکی از کشورهای مشکل در اخذ اقامت ، کشور آلمان می باشد، گروه دایا با قرارداد مشترک با دانشگاه IBS مجارستان در مقطع فوق لیسانس برای دانشجویان از دنشگاه IBS در آلمان ، پذیرش و اجازه اقامت میگیرد.

آلمان : مهمترین عاملی که سبب می‌شود تا دانشجویان زیادی از ایران جذب تحصیل در آلمان ‌شوند، مجانی بودن دانشگاه‌های این کشور است. البته این تنها نکته مثبت تحصیل در آلمان نیست و این کشور از سراسر جهان پذیرای دانشجو می باشد و علت آن را می‌توان کیفیت بالای آموزشی دانست که این کشور ارائه می‌دهد. در واقع هر شخصی با انتخاب تحصیل در آلمان، وارد یک بازی برد برد شده که شامل مجانی بودن دانشگاه و کیفیت آموزشی فوق‌العاده است. 

مهاجرت تحصیلی به کشور مجارستان

سه سال تحصیل در کشور مجارستان با امکان کار نیمه وقت 
ارائه مدرک لیسانس از کالج IBS مجارستان وابسته به دانشگاه BUKINGHAM

مجارستان : یکی از مقاصد مهم دانشجویان بین المللی کشور مجارستان است. این کشور که به عنوان بهشت مهاجرین شناخته شده است، تعداد زیادی از مراکز آموزشی مهم جهان را در خود جای داده است. دانشجویان بین المللی زیادی از سراسر جهان برای تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند.
تحصیل رایگان در مجارستان به شکل خاصی وجود دارد. دانشجویان خارجی باید در مجارستان تا حدودی هزینه تحصیل خود را بپردازند. تحصیل رایگان در مجارستان با بورسیه تحصیلی امکان پذیر است. در نظر داشته باشید که تحصیل یکی از ارزان‌ترین نمونه‌های تحصیل در کشورهای اروپایی است.

 

کودکان شما رهبران آینده دنیا خواهد بود ، اگر … !

سرمایه گزاری روی فرزندان خود را از کودکی شروع کنید 

فرزندان شما همراه ما ، رهبران آینده جهان خواهند بود 

گروه آموزشی و مهاجرتی دایا وابسته به موسسه دایامدگشت ایران و زیرمجموعه موسسه حقوق و داوری بین المللی دیدبان منشور عدالت با ثبت رسمی قوه قضاییه در ایران، پیشرو در ارائه طرح های نوین مهاجرتی.

استفاده از تخفیفـات ویـژه مهاجرتی …

مطمئن باشید که ما بهترین شرایط مهاجرتی را هم در زمینه کاری و شغلی و هم در زمینه تحصیلی و مهاجرت به شما پیشنهاد خواهیم داد. گروه مهاجرتی دایا، تمام تلاش خود را در جهت حفظ منافع و حقوق قانونی موکلین خود همواره به کار گرفته و شما با اطمینان خاطر می توانید رسیدگی به تمامی امور مهاجرتی خود را به ما بسپارید.
ما با توجه به دانش و تجربه ای که در زمینه مهاجرت و مسائل مربوط به آن داریم، قادریم به صورتی کاملا حرفه ای، معضلات و مشکلات مهاجرتی شما را به بهترین شکل و با صرف کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنیم. 

بهترین کشور ها برای مهاجرت تحصیلی

کانادا: یکی از مقاصد مهم دانشجویان بین المللی کشور کانادا است. این کشور که به عنوان بهشت مهاجرین شناخته شده است، تعداد زیادی از مراکز آموزشی مهم جهان را در خود گنجانده است. مدارس، کالج ها و دانشگاه های زیادی با بالاترین کیفیت در این کشور وجود دارند که دانشجویان بین المللی زیادی از سراسر جهان برای تحصیل در کانادا و شرکت در دوره های آموزشی به این کشور مهاجرت میکنند.

مالزی : کشوری در ورای اقیانوس ها با طبیعتی شگفت انگیز که به مرکز تجمع کاشفان و دانشمندان از سراسر جهان تبدیل شده است. دانشگاه های مطرح و بزرگ بین المللی با بورسیه های فراوان پذیرای دانشجویان بین المللی هستند تا با تحصیل در مالزی به زیباترین های جهان برسند.

ایرلند: نزدیک ترین دانشگاه های معتبر بین المللی مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران که در شرق اروپا قرار دارند. تحصیل در ایرلند آسان ترین و ارزان ترین راه مهاجرت تحصیلی متقاضیان ایرانی است.

درخـــواست پذیرش رایگـــان

تیم تخصصی مهاجرتی دایـــا

آماده ارائه مشاوره حرفه ای به شما عزیزان در تمامی حوزه های مهاجرتی است.

مهاجرت و مشاوره مهاجرتی مهاجرت و مشاوره مهاجرتی

اگر تمایل به مهاجرت اروپا و کشورهای اروپایی نظیر اتریش، آلمان، سوئیس و همچنین کشورهایی نظیر کانادا و استرالیا را دارید، گروه مهاجرتی دایا آماده ارائه خدمات مهاجرتی به صورت کاملاً قانونی به شماست. در نظر داشته باشید گروه مهاجرتی دایا هیچ گونه خدماتی در خارج از مسیر قانونی مهاجرت ارائه نمی نماید و کلیه پلن های ارائه شده توسط گروه مهاجرتی دایا در مسیر قانونی می باشد.

با توجه به شرایط حاکم بر دنیا، امروزه مهاجرت محبوبیت بالایی پیدا کرده است و تعداد افراد متقاضی رو به افزایش می باشد. اما این موضوع که از چه طریق اقدام به مهاجرت نماییم که احتمال شکست به صفر برسد، نیازمند بررسی کارشناسان خبره و آگاه همانند گروه مهاجرتی دایا در زمینه مهاجرت از طرق گوناگون می باشد. ما اینجاییم تا بهترین راه های مهاجرت را به شما پیشنهاد دهیم.

علاوه بر مقالات غنی و پربار ارائه شده در وب سایت گروه مهاجرتی دایا ، کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تخصصی مهاجرت به صورت کاملاً رایگان به شما عزیزان می باشند. کافیست از طریق دکمه زیر، وارد قسمت تماس با ما شده و فرم درخواست را تکمیل نمایید.