دایاگروپ
سازمان همکاری های بین المللی

سفر

قبل
بعدی
آشنایی بیشتر با کالج اریکن

دایاگروپ نماینده اریکن کالج در خاور میانه

گروه آموزشی اریکن یک ارائه دهنده آموزش جامع و برنده جایزه آموزشی در کشور مالزی است. از زمان تاسیس در سال 1990 ، به بیش از 300000 دانش آموز کمک کرده است تا مدارک عالی ، مهارت های زبان و مهارت های زندگی را بدست آورند. کالج اریکن به عنوان یکی از برترین موسسات دانشگاهی آسیا ، با رویکرد منحصر به فرد خود در زمینه آموزش و توسعه حرفه ای ، هزاران فارغ التحصیل بسیار رقابتی ایجاد کرده است. کالج اریکن از طریق مشارکت با دانشگاه های تحسین شده بین المللی ، انتخاب کاملی از برنامه های کارشناسی را برای متقاضیان خود ارائه می دهد.

برنامه های درسی و جوایز کالج اریکن

برنامه های درسی کالج اریکن به گونه ای طراحی شده است که کاملا عملی ، کاربردی و مطابق نیاز صنعت باشد به طوری که فارغ التحصیلان این کالج از سوی مراکز صنعتی و نیازمند نیروی کار، بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

کالج اریکن به دلیل مشارکت ها و موفقیت های برجسته خود و همکاری گسترده با مراکز صعتی و علمی در زمینه آموزش از دولت مالزی و همچنین آژانس های معتبر آموزشی و مهاجرتی در دنیا جایزه ، جوایز و تقدیرنامه های بسیاری دریافت کرده است.

دوره های آموزشی پرطرفدار اریکن

دوره های کالج اریکن برای خدمت به دانشجویانی طراحی شده است که به دنبال تعمیق دانش خود در جنبه هایی مانند هنر ، فناوری اطلاعات ، مدیریت ، تور و گردشگری و هتلداری هستند. دوره ها با رویکردی منحصر به فرد تدریس می شود تا اطمینان حاصل شود دانش آموزان هنگام فارغ التحصیلی در بهترین حالت علمی و تجربه کاری هستند.

کالج اریکن برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده مدارک عالی ، مهارتهای زبان و آموزش های صنعتی و زندگی در مالزی ویژه تمامی متقاضیان از سراسر دنیا طراحی شده است.

موقعیت کالج اریکن در مرکز شهر مالزی

دانشگاه کالج اریکن که در قلب کوالالامپور واقع شده است ، برای دسترسی آسان در بسیاری از مراکز خرید بزرگ و خدمات حمل و نقل عمومی واقع شده است.
این محوطه در مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است و با برجهای دوقلوی Petronas کمی پیاده روی فاصله دارد و با امکانات رفاهی فراوانی که برای دانشجویان مناسب است احاطه شده است. این دانشگاه تنها چند دقیقه با نزدیکترین ایستگاه LRT و ایستگاه اتوبوس RapidKL فاصله دارد.

موقعیت استراتژیک دانشگاه به دانشجویان این امکان را می دهد تا دسترسی زیادی به بسیاری از مراکز خرید بزرگ و همچنین دفتر مرکزی شرکت های چند ملیتی داشته باشند که در آن می توانند دوره های کارآموزی خود را انجام دهند. همچنین فراوانی غذاخوری ها ، هایپر مارکت ها و مناطق تجاری ، دانشجویان کالج اریکن را قادر می سازد تا کارهای خود را به راحتی انجام دهند و نیازهای روزمره خود را بدون نیاز به طی مسافت های زیاد ، مرتفع سازند.

امکان اقامت برای دانشجویان در مالزی

اقامت در خوابگاه های ویژه اریکن
کالج اریکن دارای خوابگاه ویژه برای دانشجویان اریکن در کشور مالزی دارد، این خوابگاه در نزدیکی دانشگاه واقع شده و خدمات خوابگاه های مرتبط با کالج اریکن را همراه با خدمات محل اقامت به دانشجویان ارائه می کند. هر واحد در این خوابگاه دارای میز مطالعه ، یخچال و ماشین لباسشویی مخصوص به خود است که راحتی و آسایش را برای دانشجویان در دوره تحصیل خود فراهم می نماید. این خوابگاه در یک منطقه محافظت شده با امکاناتی نظیر استخر شنا ، مینی مارکت ، سالن ورزشی و همچنین دارای BBQ ، واقع شده است و از هر نظر بهترین شرایط را برای دانشجویان اریکن فراهم می نماید.

 
اقامت در خوابگاه خارج از اریکن
دانشجویانی که مشکل مالی کمتری برای اجاره دادن در مالزی دارند می توانند از طریق بخش خدمات دانشجویی اریکن، لیستی از مکانهایی را که می توانند در مالزی به عنوان خوابگاه دانشجویی اجاره کنند در اختیار  داشته باشند و از محل اقامت خارجی در زمان تحصیل خود بهره مند شوند.
 
1379357417120062